SAO Text RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Přihlášení

Zapoměli jste svoje heslo ?

Verze hry
1.0

Příběh pokračuje

Goto down

Příběh pokračuje Empty Příběh pokračuje

Příspěvek pro Deno Mon Apr 14, 2014 3:45 pm

Začalo to v den premiéry. Všichni beta-testeři se odhlásily a hra byla na celých 24. hodin vypnuta, v ten den bylo vydáno několik tisíc dalších kopií této hry. Do pár hodin byly všechny vyprodány. Po 24 hodinách kdy byla hra konečně oficiálně spuštěna na verzi 1.0. Následně se většina hráčů přihlásila do hry. Po cca. jedné hodině z ničeho nic byli všichni hráči teleportováni na náměstí 1. patra. V tu chvíli se na obrazovce zjevila neznámá postava, byla zahalena v plášti. Nikdo ho nepoznával a většina měla špatný pocit. Nakonec ta zahalená postava začala mluvit. Zdravím vás, většina mě určitě zná. Mé jméno je Deno a jsem stvořitelem Nerve Gearu a také hry Sword Art Online. Chci vám popřát hodně štěstí do hry a zárověň pro vás mám překvapení... Na každém patře je kromě bosse umístěn jeden legendární předmět... Kdo ho najde, dostane k němu ještě bonus ve formě kreditů. Obrazovka zmizela a hráči se rozešli.
Deno
Deno
GM

Poèet pøíspìvkù : 340
Join date : 13. 04. 14

https://saorpg.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru